Plníme čistým Propanem

Ještě donedávna jsme o čistém Propanu na okrese neměli zdání, ale nedalo nám to a tak dlouho jsme k němu získávali sympatie až jsme nevydrželi a oslovili plyninku na Huřvinách. No a jelikož místní podnikatelé si celkem rádi vyhoví a pomůžou, slavnostně Vám rakovnickým i přespolním, kteří si u nás půjčují auta, můžeme oznámit, že na zmiňovaném místě na kraji Rakovníka je k dostání čistý Propan v 10 kg lahvích. Vše probíhá výměnným způsobem flaška za flašku (normální modrá červená… prostě normální), propan totiž nejde “dotankovat”. Jedna flaška vyjde na 450,- Kč a věřte že ta stovka navíc ušetří příležitostným výletníkům problémy s opravami plynových zařízení a vyplatí se hlavně na zimu.
A k čemu je takový čistý propan dobrý?
V první řadě je šetrný ke všem spotřebičům, které nezatěžuje sazemi a nedokonalým spalováním (tím trpí PB).
Jelikož máme svoje auta rádi, tak jsme se rozhodli, že jej budeme dávat do všech obytňáků, které máme v nabídce k půjčení.
Další nespornou výhodu oceníte až v zimě a v mrazech (ale o to víc), kdy má propan mnohem větší výhřevnost a samozřejmě také lépe hoří. V praxi to znamená, že se v horách nemusíte bát pidiplamínku pod hrncem a není třeba vytápět obytňák na plno a dlouho, jelikož stačí zapnout topení na chvilku a “jede hned”.

Jestli se až sem dočetl někdo, kdo by taky “jel hned” a ještě nemá obytňák zamluvený, tak neváhejte a obsazujte poslední předprázdninové termíny, ještě jsou tam asi 3 volné týdny do konce srpna 🙂

Pokud si v kalendáři vyberete a bojíte se, že vám to někdo třeba přes víkend vyfoukne, tak Hotline pro obsazení termínů je 733 799 11x… a poslední číslo telefonu je počet našich obytných aut k půjčování. Kdo tuto hádanku nerozlouskne, těžko pochopí jak funguje lednice, satelit nebo jak “složitě” se vynáší záchod. Ten ať nevolá 🙂